Özcan Işıklar: Aday değilim!
Kamuoyunda Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunda bulunduğu yönündeki söylentilere cevap veren önceki dönem Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar 'Aday değilim, Adaylık başvurusunda da bulunmadım' dedi.
- 05.12.2023 17:32
- Güncelleme: 05.12.2023 17:33
Önceki dönem Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Aday Adayı oldu, Aylık dosyasını İl Başkanlığına, Genel Başkanlığa sundu” şeklindeki söylentilere son noktayı koydu.
Silivri Özel Haber’e konuşan Özcan Işıklar; “ Ben Silivri Belediye Başkanlığına aday olmayacağımı, Silivri’mizi parlamentoda temsil etmek istediğimi sizinle 4 buçuk yıl önce Küpeşte’de yaptığım röportajda söylemiştim. Hatta bu kararımı ilk kez size söylemiştim ve sizin aracılığınızla kamuoyu ile paylaşmıştım. O gün ne dediysem bugün de o sözümün arkasındayım. Ben aday değilim. Aday Adaylık başvurusunda da bulunmadım. Partimizden kim aday olursa ben o kardeşimizin arkasındayım. Bir ağabeyi olarak her zaman yanındayım, yanında da olmaya devam edeceğim” dedi.