Siyaset

Siyaset Haberleri

CHP örgüt toplantısı düzenliyor

CHP Silivri İlçe Örgütü bir araya geliyor.

Kömür: Kadınlar plajının kapatılma kararı yasal zorunluluklardan kaynaklıdır

CHP Silivri İlçe Başkanı İbrahim Kömür, Selimpaşa'da kapatılan kadınlar plajı tartışmasına dahil oldu.

Kömür: İlçe kongresinde adayım

CHP Silivri İlçe başkanı İbrahim Kömür, ilçe başkanlığı için yeniden aday olacağını söyledi.

Başkan Balcıoğlu, CHP Silivri Kadın Kolları Kongresine katıldı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, eşi Sena Balcıoğlu ile birlikte CHP Silivri Kadın Kolları Kongresine katıldı. Kongrede Derya Ural Erdim, Kadın Kolları Başkanı olarak yeniden seçildi.

Başkan Balcıoğlu: Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışacağız

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Yolçatı Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşarak, onların sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi. Mahallede özellikle kadınların dile getirdiği konuları not alarak çözüm üretme sözü verdi.

Başkan Bora Balcıoğlu Çeltik Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Çeltik Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun, talep ve önerilerini dinledi. Mahalle sakinlerinin özellikle kadınlarının dile getirdiği konuları not alarak çözüme kavuşturmak için çalışacaklarını belirtti.

Başkan Balcıoğlu, TBB Başkanlık Seçiminde oy kullandı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) başkanlık seçimleri için Ankara'da bir araya gelen belediye başkanları arasında yerini aldı. Silivri'yi temsilen delege olarak seçilen meclis üyeleriyle birlikte oy kullanan Başkan Balcıoğlu, seçimlerin demokrasi ve belediyeler için hayırlı olmasını diledi.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Trakya Belediyeler Birliği Meclis Toplantısına katıldı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Süleymanpaşa'da düzenlenen Trakya Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı'na katıldı. Toplantıda, bölgedeki belediyeler arasında işbirliği ve koordinasyonu artırma, ortak sorunlara çözüm üretme ve bilgi paylaşımını geliştirme konularında önemli kararlar alındı.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu'ndan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanına ziyaret

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Parti Meclis Üyesi Berker Esen, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer’i makamında ziyaret etti.

Yalçın: Yerin dibine batsın özgürlük anlayışınız

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Selimpaşa Kadınlar Plajı'nın kapatılmasıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Silivri Meclisinde Kadınlar Plajı tartışması

Selimpaşa Kadınlar Plajı'nın kapatılması, belediye meclis toplantısında tartışmalara sebep oldu.

Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel’den Silivri Belediyesi’ne ziyaret

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel’i belediyede ağırladı. Ziyaretin ardından iki başkan, Silivri Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret ederek afet çalışmalarını yerinde inceledi.

Ceylan görevinden istifa etti

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan, görevinden istifa etti.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Marmara Belediyeler Birliği Denetim Komisyonu'na seçildi!

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Marmara Belediyeler Birliği'nin yeni dönem çalışmalarına etkin bir başlangıç yaptı. Birliğin ilk Meclis Toplantısı'nda gerçekleştirilen seçimlerde Balcıoğlu, Denetim Komisyonu Üyeliğine seçilerek, Silivri'nin bölgesel iş birliğindeki etkin rolünü güçlendirdi.

Balcıoğlu ve Akgün fikir alışverişinde bulundu

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü, beraberindeki grup başkan vekili Murat Erçağ ve meclis üyesi Hakan Çebi ile birlikte makamında ağırladı.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, eski Belediye Başkanı Hüseyin Turan'ı makamında ağırladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri’nin eski belediye başkanlarından Hüseyin Turan'ı belediye başkanlık makamında ağırladı

İmamoğlu’ndan Balcıoğlu’na tebrik ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri'nin yeni seçilen Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, yeni dönem için tebriklerini iletti.

Balcıoğlu, Alipaşa’da çalışmalarını inceledi

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, İstanbul büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Alipaşa Yolu'nda gerçekleştirdiği yaya kaldırımı (tretuvar) çalışmalarını yerinde inceledi. Proje hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Balcıoğlu, Silivri'nin altyapısını güçlendiren bu çalışmanın önemini vurguladı.

CHP Silivri Gençlik Kolları'ndan Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu'na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları yönetimi, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu'nu makamında ziyaret etti. CHP Silivri Gençlik Kolları'nın üyeleri ve başkanı Mehmet Noyan Öpçin, gelecek vizyonları ve projeleri hakkında Başkan Balcıoğlu ile görüş alışverişinde bulundular.

Toplam 297 haber.