Siyaset

Siyaset Haberleri

MHP’li kadınlar “Silivri için canla başla” çalışıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları üyeleri, “ayırmadan, ayrışmadan Silivri için canla başla” diyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Balcıoğlu’ndan Selimpaşa’ya özel proje vaadi

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve ekibi, yoğun seçim çalışmalarına Selimpaşa Mahallesi'nde devam etti. Selimpaşa’da esnaf, işyeri ve kıraathane ziyaretleri gerçekleştiren Balcıoğlu, "Geleceğin Silivri’si" için planladığı sosyal ve kültürel projeleri vatandaşlara anlattı. Balcıoğlu, Selimpaşa halkının "Geleceğin Silivri’sinde" hak ettiği değeri göreceğini vurguladı.

Bora Balcıoğlu ve Ekibi, Rösler Kromaş Fabrikasında işçilerle buluştu

CHP Silivri Belediye Başkanı Adayı Bora Balcıoğlu ve ekibi, yoğun seçim kampanyası faaliyetleri kapsamında Rösler Kromaş Fabrikasını ziyaret etti. Öğle yemeği sırasında fabrikanın işçileriyle bir araya gelen Balcıoğlu, "Geleceğin Silivri’si" için hazırladıkları sosyal ve kültürel projeleri tanıttı.

Bora Balcıoğlu, Kiptaş’ta esnaf ve vatandaşla buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyası kapsamında Kiptaş 3 ve Kiptaş 4 konutları çevresindeki esnafları ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti. Balcıoğlu, bu ziyaretlerde "Geleceğin Silivri’si" vizyonu kapsamında geliştirilen projeleri anlattı.

CHP’li kadınlar saha çalışmalarını sürdürüyor

CHP Silivri'nin kadın belediye meclis üyesi adayları ve partili kadınlar, aktif saha çalışmalarını sürdürüyor. "Geleceğin Silivri’si" vizyonunu vatandaşlara anlatan kadınlar, toplumun her kesiminden destek topluyor.

Bora Balcıoğlu’ndan yerel ekonomi ve toplumsal dayanışma vurgusu

CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyası çerçevesinde Silivri Çarşısı ve Alibey Mahallesi'nde esnaf, işyerleri ve kıraathaneleri ziyaret etti. Balcıoğlu'nun ziyaretleri sırasında, esnafların yanı sıra kıraathanelerde vakit geçiren vatandaşlarla da samimi diyaloglar kurdu.

Çatalca’nın ikinci yüz yılında Başkan Mesut Üner’den tarihi projeler

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ikinci dönemde yapacağı projeleri açıkladı. Proje Tanıtım toplantısında 66 yeni proje açıklayan Başkan Üner; “ Çatalca halkı her şeyin en güzelini, en iyisini hakediyor” dedi.

Başkan Yılmaz seçim beyannamesini açıklıyor

Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü seçim beyannamesini açıklıyor. Mega Saray Toplantı Salonunda düzenlenecek programda Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Balcıoğlu, Marmara cezaevi lojman sakinleriyle buluştu

Silivri'de seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren CHP'nin Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Marmara Cezaevi Kampüsü içerisindeki lojman sakinlerini ziyaret etti. Balcıoğlu, bu ziyaret sırasında vatandaşların sorunlarını dinlemenin yanı sıra, gündüz bakım evi ve kreş projeleri ile eşit, adil, kapsayıcı ve şeffaf yönetim anlayışını vurguladı.

“Yaptık, yine biz yaparız”

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları üyeleri, mahalle mahalle gezerek sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor.

Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarından, Silivri Sanayi Sitesi Esnaflarına ziyaret

CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, Silivri Sanayi Sitesi'nde esnafla buluştu. Bu buluşmada, esnafların işletme sorunları ve ihtiyaçlarına çözümler sunulurken, özellikle sanayi sitesi esnaflarının kalifiye ara eleman ihtiyacına yönelik eğitim projeleri gündeme getirildi.

Başkan Yılmaz’ın ziyaret programı tam gaz devam ediyor

Haftaya yoğun ziyaret programı ile başlayan Başkan Volkan Yılmaz, pazartesi mesaisi kapsamında Silivri’de devam eden proje ve çalışmaları yerinde inceledi.

Bora Balcıoğlu, Sem Plastik Fabrikası İşçileriyle buluştu

CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, Alipaşa Mahallesi'ndeki Sem Plastik fabrikasında çalışan işçilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen bu buluşmada, Balcıoğlu işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi, çözüm önerilerini paylaştı.

Arzu Akbaba: “Sorulmadık hatır kalmadan uyumayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Bora Balcıoğlu, Silivri Sanayi Sitesi Esnaflarını ziyaret etti

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyası çerçevesinde Silivri Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Balcıoğlu, karşılaştıkları zorluklar için çözüm önerilerini aktardı. Özellikle sanayi sitesi esnafının vurguladığı nitelikli eleman ihtiyacına yönelik olarak, eleman yetiştirecek eğitim projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Yılmaz: “5 yıl boyunca büyük eserlere imza attık”

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri’de faaliyet gösteren Kutay Ambalaj Fabrikası ve Deppot Banyo Ekipmanları Fabrikası yetkilileri ve çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan Başkan Yılmaz, “Silivri Belediyesi olarak bu şehre hizmet etmenin ne kadar kutsal ne kadar anlamlı ve ne kadar ulvi bir görev olduğunun bilincinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz Büyükçavuşlu'ya müjdeyi duyurdu

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz sağlık yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bora Balcıoğlu, Hızır Lokması Etkinliğine katıldı

Silivri'de, Alevi Kültür Derneği Silivri Şubesi ve Gümüşyaka Cemevi Derneği tarafından düzenlenen Hızır Lokması etkinliğine katılan CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, katılımcılara anlamlı bir konuşma yaptı. Balcıoğlu, konuşmasında, Hızır Orucu tutanların dualarının kabul olmasını diledi ve bu mübarek günün tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni etti.

Balcıoğlu Kentsel Dönüşüm Vizyonunu paylaştı

CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Silivri'nin her köşesinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Toplam 195 haber.