Güncel

Güncel Haberleri

Ömer Hakverdi: Silivri'de her an özel ve anlamlı

Yeniden Refah Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Ömer Hakverdi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yılmaz: Mesele Silivri’ye aşkla hizmet etmekse, üzerimize kimseyi tanımıyoruz.”

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Yılmaz, “İlçemizin her köşesine sevgiyle hizmet ulaştırıyoruz. Mesele Silivri’ye aşkla hizmet etmekse, üzerimize kimseyi tanımıyoruz.” dedi.

Ömer Hakverdi Kaymakam Toğan'ı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Ömer Hakverdi, Silivri Kaymakamı Tolga Toğan'ı ziyaret etti.

Hakverdi, Kütük'e başarılar diledi

Yeniden Refah Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Ömer Hakverdi, Silivri Emlakçılar Derneği Olağan Genel Kurulu'na katıldı.

Başkan Yılmaz Huzur Parkı ve Spor Alanını açtı

Silivri Belediyesi tarafından Mimarsinan Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Huzur Parkı ve Spor Alanı için açılış töreni düzenlendi. Törende konuşan Başkan Yılmaz, “Eğlenceyi, gezileri, sırça köşkleri ve deri koltukları elinin tersiyle iten, ayağında hep çizme ve çarık olan bir belediye başkanı olarak sizlere hizmetkâr olmaya devam edeceğim” dedi.

Silivri Emlakçıları kongreye gidiyor

Sezai Kütük'ün tek liste halinde gireceği ve 2020'de faaliyete geçen Silivri Emlakçılar Derneği kongreye gidiyor.

Şubat ayı meclisi 2. birleşimi Cuma günü

Silivri Belediye Meclisi'nin Şubat Ayı Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 09 Şubat 2024 Cuma günü saat 10.30 'da gerçekleştirilecek.

Silivri’de “O Sesi Duyan Var” belgeselinin gösterimi yapıldı

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremin yıl dönümünde Silivri Belediyesi ve Silivri Kent Konseyi iş birliğiyle anma programı ve “O Sesi Duyan Var” belgeselinin gösterimi yapıldı. Programda konuşan Başkan Yılmaz, “Silivri Belediyesi olarak 1 yıldır deprem bölgesindeyiz ve yaralar sarılana kadar orada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Silivri Belediyesinden afetlere hazırlık için 10 adet konteyner daha!

Silivri Belediyesi tarafından hazırlanan ve olası afetlerde kullanılacak 10 adet konteyner için 6 Şubat Kahramanmaraş depreminin yıldönümünde “Afet Konteyneri Tanıtım ve Dağıtım Töreni” düzenlendi.

Silivri Belediyesinden depremzede 150 öğrenciye burs

Silivri Belediye Meclisi şubat ayı toplantısında konuşan Başkan Volkan Yılmaz, Türkiye’de ve dünyada meydana gelen depremlerden hareketle afetle mücadele ve kentsel dönüşüm konusunun önemine dikkat çekti. Başkan Yılmaz’ın gündeminde Selimpaşa ve Gümüşyaka Mahallelerinde yapılacak GES Projesi de yer aldı.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'dan Miraç Kandili Mesajı

Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Yılmaz, “Miraç gecesinde müjdelerle dolu bir yolculuğun gönülleri ve kalpleri aydınlatmasını diliyoruz. ” dedi.

Şubat ayı meclis toplantısı Pazartesi günü yapılacak

Silivri Belediye Meclisi’nin Şubat Ayı Meclis toplantısının I. Birleşiminin I. Oturumu, 05 Şubat 2024 Pazartesi günü 10.30’da gerçekleştirilecek.

Dr. Peynircilik Silivri’de açıldı

Dr. Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri Silivri’de faaliyetine başladı.

Başkan Yılmaz: “Tarımsal faaliyetlerimizi kendi tırnaklarımızla 4.000 dönüme çıkardık”

Silivri’de İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından “Kırsal Kalkınma Destekleri P Hibe Projesi” bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, “Silivri Belediyesi olarak çiftçiye, hayvancıya, köylüye, kırsala ve kırsal kalkınmaya sonuna kadar destek olacağımızın altını çiziyorum” dedi.

Gazeteciler doyasıya eğlendi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen eğlence programında Silivrili gazeteciler doyasıya eğlendi.

Usta kalemler Çatalca’da buluştu

Özel gün ve haftalar etkinliklerine büyük önem ve değer veren Başkan Mesut Üner, hazırladığı muazzam bir programla yine gönüllerde taht kurdu.

Başkan Yılmaz: Silivrili hemşehrilerimin mübarek Üç Aylarını ve Regaib Kandili kutluyorum

Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Yılmaz, “Aziz Milletimizin ve Türk-İslam âleminin mübarek Üç Ayları ve Regaib Kandili kutluyor, sağlık, huzur ve güzelliklere vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Yılmaz: “Kentsel dönüşüm acil bir gerekliliktir”

Silivri’de İl Afet Riski Azaltma Planı (İRAP) ve İlçe Afet Müdahale Planı toplantısı düzenlendi. Programda konuşan Başkan Yılmaz, “Her toplantıda ifade ettiğimiz gibi afetlerin olumsuz etkilerini azaltmak ancak ve ancak başarılı bir risk yönetimi ve toplumsal bilinç ile mümkün olabilir” dedi.

Başkan Yılmaz: Milli ve manevi değerlerimize bağlı tüm gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyorum

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Tarafsız yayıncılık anlayışıyla kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyorum.” dedi.

Toplam 235 haber.