Güncel

Güncel Haberleri

Başkan Balcıoğlu’ndan doğduğup büyüdüğü köye bayram ziyareti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı’nın ilk gününde doğup büyüdüğü Gazitepe Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Balcıoğlu, bayram coşkusunu paylaşırken esnafın ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini de dinledi.

Başkan Balcıoğlu, Kadıköy mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Kadıköy Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Ziyareti sırasında esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Balcıoğlu, bayramın dayanışma ve birlik mesajını vurguladı.

Başkan Balcıoğlu’ndan kurban satış ve kesim alanlarına bayram ziyareti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Silivri Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nı ziyaret etti. Ayrıca Gazitepe ve Kadıköy Mahallelerindeki kurban kesim alanlarını da ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, burada bulunan vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Balcıoğlu’ndan Şehit Annesine anlamlı bayram ziyareti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde vatani görevini yaparken şehit düşen Olcay Özcan’ın Silivri Kadıköy Mahallesi'ndeki evini ziyaret ederek, şehit annesi Hatice Özcan’a bayram ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Balcıoğlu, ziyaretinde şehit ailesine minnet ve şükranlarını sundu.

Başkan Balcıoğlu’ndan huzurevlerine bayram ziyareti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi’ni ve Silivri Akçil Kardeşler Huzur ve Yaşlı Bakımevi'ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin bayramını kutladı. Başkan Balcıoğlu, ziyaretlerde yaşlılarla bayramlaşarak, onların bayram sevincini paylaştı.

Silivri protokolü bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Kaymakamlığı tarafından Silivri Belediyesi Yaşar Kemal Sergi Fuaye salonunda düzenlenen protokol bayramlaşma törenine katılarak, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Törene, Silivri Kaymakamı Tolga Toğan, siyasi partilerin temsilcileri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Başkan Balcıoğlu, Personeliyle bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı tatili öncesi son mesai gününde çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı. Balcıoğlu, Silivri Belediyesi nezdinde tüm Silivri halkının da bayramını kutladı.

Silivri Belediyesi'nden Kurban Bayramında mezarlıklara ücretsiz ring servisi

Silivri Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşların mezarlıkları kolaylıkla ziyaret edebilmesi için ücretsiz mezarlık ring servisi düzenlendi. Ring servisi sayesinde vatandaşlar ücretsiz bir şekilde Alipaşa Mezarlığı ve Yeni Mezarlığa rahatça ulaşabilecek.

Silivri’de bayram öncesi sokaklar ve caddeler temizlendi

Silivri’de yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle cadde, sokak ve meydanlarda detaylı temizlik çalışması yürütüldü. Silivri Belediyesi’nin yaptığı açıklamada, Silivri’nin cami, sokak, cadde ve meydanlarının bayrama hazır hale getirildiği belirtildi.

Muhtar Yaman'dan örnek etkinlik

Ortaköy Mahallesi'nde muhtar Ramazan Yaman tarafından Meyve Ağacı Ormanı oluşturma etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe mahalle azaları, öğrenci velileri, okul müdürü ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

AKOM'dan Yüksek Sıcaklık Uyarısı

Son meteorolojik verilere göre İstanbul, Afrika ve Basra kökenli sıcak hava dalgalarının etkisi altına giriyor.

Atakan Üstündağ Gençlik Meclisi başkanı

Silivri Kent Konseyi Gençlik Meclisi seçimi yapıldı.

Aykanat kadın meclisi başkanı oldu

Silivri Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanlığı için seçim yapıldı.

Başkan Balcıoğlu, İBB Meclisi'nde Kadınlar Plajı tartışmalarına açıklık getirdi

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Silivri Selimpaşa Mahallesi'nde belediye tarafından kapatılan kadınlar plajı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Balcıoğlu: Silivri, 81 ilden gelen hemşehrilerimizin birlikte yaşadığı bir Türkiye mozaiği

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Ordu Kabataş İlçesi Kayıncıklılar Derneği’nin Büyükçavuşlu Mahallesi Mesire Alanı’nda düzenlediği piknik etkinliğine katıldı.

Başkan Balcıoğlu: Silivri'de dayanışma kültürünü daha da güçlendireceğiz

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik hayata geçirilen önemli sosyal sorumluluk projelerinden Sosyal Yardım Marketi ve Sosyal Yardım Mağazası'nı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretinde, yardımlaşma ve dayanışma kültürünün önemine vurgu yapan Başkan Balcıoğlu, "Alan el veren eli görmeyecek bir şekilde Silivri'mizde dayanışma kültürünü daha da ileriye taşıyacağız." dedi.

Başkan Balcıpğlu: Denizlerimizi korumak, geleceğimize sahip çıkmak demektir

Silivri Belediyesi, Marmara Denizi Günü kapsamında düzenlediği etkinlikte deniz kirliliğine dikkat çekti. Etkinlikte dalgıçlar denizden çıkardıkları atıklarla kirliliğin boyutlarını gözler önüne serdi.

Silivri Belediye Başkanı Balcıoğlu, Eryap Aşevi'nin önemine dikkat çekti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Belediyesi Eryap Aşevi'ni ziyaret ederek, burada gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı ve aşevi çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Balcıoğlu, aşevinin her gün yaklaşık 600 Silivrili vatandaşa hizmet verdiğini belirtti.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’ndan Şehit Ailesine taziye ziyareti

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Suriye'de şehit düşen Ağrı Eleşkirt eşrafından Mehmetçik Mustafa Güneş'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin ailesinin acısını paylaşan Başkan Bora Balcıoğlu, şehidin vatan için yaptığı fedakarlığın önemine vurguladı.

Toplam 306 haber.