Çatalca altın çağını yaşıyor

Başkan Mesut Üner döneminde ilçenin yüz yıllık tarihine dört buçuk yılda yüz yıllık hizmetler sığdırılmasıyla altın çağını yaşamaya başladı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Çatalca’ya hizmet yolunda daha Belediye Başkanı Adayı olduğu dönemde önce mutlu insan ve mutlu aile hedefi doğrultusunda çalışmalarına dönemi içinde gece-gündüz demeden devam eden Başkan Mesut Üner, bugünlere gelindiğinde bu hedefine fazlasıyla ulaştığı açık ve seçik görülüyor. Zira Çatalca halkı, an itibariyle Başkan Mesut Üner döneminde ilçenin yüz yıllık tarihine dört buçuk yılda yüz yıllık hizmetler sığdırılmasıyla altın çağını yaşamaya başladı.

ÇATALCASPOR ve ÇATALCA BELEDİYESPOR YENİ SEZONA HAZIR 

Çatalca halkı ilçeye kazandırılan yüz yıllık hizmetlerin memnuniyetini yaşarken, geçen hafta tam yedi gün yedi gece unutulmaz keyifli ve eğlenceli bir ‘’Erguvan Festivali’’ haftası yaşamıştı. Başkan Mesut Üner bu kez yakın dönemde Çatalca halkının hizmetine kazandırdığı Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi’nde ‘’Spor Gecesi’’ programıyla ilçe halkına ve sporcularına yine unutulmaz bir akşam yaşattı. Spor ve eğlence dolu akşamın başında Başkan Mesut Üner döneminde ilçe sporuna kazandırılan hizmetler tanıtıldı. Başkan Mesut Üner döneminde ilçeye kazandırılan; içinde kapalı spor salonu, kapalı havuz, futbol sahası gibi birçok sosyal alanın olduğu ‘’Spor Adası’’ , ilçe ve ülke sporuna kazandırılan ‘’İlyas Demiroğlu Güreş Salonu’’ , modern ve çok amaçlı yeni ‘’İzzettin Ziya Altınoğlu Stadı’’ , yazları çocukların hizmetine açılan ‘’Açık Havuz’’ ve Başkan Mesut Üner döneminde kurulan an itibariyle 16 farklı spor dalında, 34 konusun uzmanı eğitmen ve 5000 sporcuya spor yapma fırsatı oluşturan, aynı zamanda Balkan Şampiyonu, Avrupa ikincisi sporcular ve Başpehlivan çıkaran ‘’Çatalca Belediyespor Kulübü’’ seyircilerden büyük alkış aldı.

Çatalcaspor Başkanı Hasan Gökçe riyasetinde yeni yönetim ve transferlerin tanıtıldığı gecede, Çatalcaspor futbolcuları, teknik heyeti ve Yönetim Kurulu oldukça moral buldu. Böylesine değerli ‘’Spor Gecesi’’ programıyla cumartesi günü ligdeki ilk maçına çıkacak futbolculara büyük bir güç verdi. Çatalcaspor’da yeni transferlerin takım arkadaşlarıyla uyumu dikkatlerden kaçmadı.

MEHMET ŞERİF AYDIN KONSERİ MUHTEŞEMDİ

Çatalca Belediyespor Kulübü’nde yurt içi ve yurt dışında dereceye giren sporcular, Çatalcaspor’un yönetim, teknik heyet ve futbolcuların tanıtılmasından sonra bölgemizin sevdiği ve değer verdiği Mehmet Şerif Aydın sahne performansıyla katılımcıları eğlence dolu anlar yaşattı ve sporcular yeni sezon öncesi moral depoladı.

BAŞKAN MESUT ÜNER: YENİ SEZON SPORCULARIMIZA HAYIRLI OLSUN.

Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi’inde organize edilen unutulmaz ‘’Spor Gecesi’’ sonrası açıklamalarda buluna Başkan Mesut Üner; ‘’Yeni sezon öncesi, göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyespor takımımız ve hepimizin ortak paydası Çatalcaspor takımımızla birlikte dönemimiz içinde sizlerin hizmetine sunduğumuz Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde spor ve eğlence dolu dayanışma akşamı yaşadık. Biliyor, inanıyor ve tüm sporcularımıza güveniyorum ki Çatalcamızın adı hem yurt içi hem de yurt dışında bu yılda başarılarıyla duyulmaya devam edecek. Yeni sezon hayırlı olsun.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN