Balcıoğlu işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, sanayi sektörünün önemli temsilcilerinden Albayrak Tente Sistemleri Fabrikası'nı ziyaret ederek, işçilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. Balcıoğlu, işçilerin sorunları ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Balcıoğlu ve ekibi, fabrika ziyaretlerinde işçilerle birebir samimi sohbetler gerçekleştirerek, onların sesini dinledi. Bu ziyaret, yerel ekonominin can damarı olan sanayi sektörüne verilen önemin altını çizdi. Balcıoğlu, işçi ve emekçi dostu politikaları içeren projeleri hakkında bilgiler paylaşarak, Silivri'nin ekonomik kalkınmasına ve işçilerin refahına yönelik taahhütlerini vurguladı.

GELECEĞİN SİLİVRİ’Sİ" VİZYONU
Balcıoğlu, "Geleceğin Silivri’si" olarak adlandırdığı vizyonun, sadece sosyal ve kültürel projelerle sınırlı olmadığını, aynı zamanda ekonomik kalkınmayı ve işçilerin refahını da kapsadığını belirtti. Fabrika ziyareti sırasında işçilere yönelik, "Sizlerin alın teri ve emeği, Silivri'mizin gelişimi için vazgeçilmezdir." ifadeleriyle, işçilerin bu vizyondaki merkezi rolüne dikkat çekti.

Balcıoğlu, çalışan annelerin en büyük zorluklarından birinin çocuk bakımı olduğunu vurgulayarak, bu soruna çözüm getirecek kreş ve gündüz bakımevleri projesini anlattı. "Çalışan annelerimizin çocuklarına daha yakın olabilmeleri için yoğun iş bölgelerinde kreş ve gündüz bakımevleri açacağız," diyen Balcıoğlu, bu tesislerin gece saat 22.00'ye kadar açık olacağını ve çocuklara güvenli bir ortam sunarak, eşit ve kaliteli eğitim fırsatları ile gelişimlerini destekleyeceğini ifade etti.

GEZİCİ OYUN EVİ İLE ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR
Balcıoğlu, aileler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış "Gezici Oyun Evi" projesini de tanıttı. Pazar yerlerinde alışveriş yapan ebeveynlerin çocuklarını güvenli ve eğitici bir ortamda bırakabilecekleri bu yenilikçi proje, her gün farklı bir pazar yerinde hizmet verecek. "Gezici Oyun Evleri, çocukların sosyal ve bilişsel gelişimlerine katkıda bulunurken, ebeveynlerin alışverişlerini daha rahat yapmalarını sağlayacak," dedi Balcıoğlu.

SİLİVRİ'Yİ GELECEĞE TAŞIMA VİZYONU
Balcıoğlu, fabrika ziyareti sırasında işçilere hitaben, Silivri'yi geleceğe taşıma amacıyla geliştirdiği projeleri paylaştı. "Amacımız bugünün ötesine geçerek Silivri'yi geleceğe taşımak," diyerek, hem çocukların hem de yetişkinlerin daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmalarını sağlayacak projeleri kapsadığını belirtti. Balcıoğlu'nun bu projeleri, ailelerin günlük yaşam zorluklarına pratik çözümler sunarken, çocukların sağlıklı gelişimine de katkı sağlayacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN