Balcıoğlu, Değirmenköy pazarında vatandaşlarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, Değirmenköy Pazarı'nı ziyaret ederek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Balcıoğlu ve ekibi, 'Geleceğin Silivri'si' için hazırladıkları projeleri ve vizyonlarını anlattılar. Değirmenköylüler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Balcıoğlu, esnaf ve vatandaşların sorunlarına ve taleplerine kulak vererek çözüm önerilerini paylaştı.

PAYLAŞ

DEĞİRMENKÖY'E ÖZEL İLGİ VE PROJELER
Balcıoğlu, Değirmenköy Pazarı ziyaretinde yaptığı açıklamada, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler geliştirdiklerini belirtti. "Değirmenköy'ün her karış toprağını daha yaşanabilir, daha verimli hale getireceğiz. Buranın güzel insanlarının her biri, 'Geleceğin Silivri'sinde' söz sahibi olacak," dedi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINA DİKKAT
Balcıoğlu, pazarda esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla birebir görüşerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Balcıoğlu, "Vatandaşlarımızın yaşadığı her sorun, bizim için bir öncelik. Sorunlarınızı çözerek Silivri'yi daha yaşanabilir bir yer yapmak için buradayız," ifadesini kullandı.

GELECEĞİN SİLİVRİ'Sİ İÇİN VİZYONER YAKLAŞIM
Pazar ziyaretinde "Geleceğin Silivri'si" vizyonundan da bahseden Balcıoğlu, bu vizyonun sadece altyapı ve kentsel dönüşümü kapsamadığını, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimi de içerdiğini vurguladı. Balcıoğlu, "Biz, sadece binalar yapmakla kalmayacağız, kültürel ve sosyal dokuya da değer katacağız. Herkes için eşit ve adil bir Silivri hedefliyoruz," şeklinde konuştu.
Balcıoğlu'nun bu ziyareti, Değirmenköy halkı arasında olumlu yankılar bırakarak, "Geleceğin Silivri'si"ne duyulan umudu pekiştirdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN