Balcıoğlu: Bu toprakların bir evladı olarak sizlerin sorunlarını en iyi ben anlarım

Silivri'nin seçim heyecanı Kurfallı Mahallesi'nde düzenlenen coşkulu mitingle zirveye ulaştı. Cumhuriyet Halk Partisi'nin Silivri Belediye Başkan adayı Bora Balcıoğlu, kampanyasının bu kritik döneminde Kurfallı'nın vatandaşları ile buluştu. Etkinliğe, Belediye Meclisi adaylarının yanı sıra mahalle halkı yoğun bir katılım göstererek Balcıoğlu'na destek verdi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Balcıoğlu, Kurfallı'da gerçekleştirdiği mitingde, bölge halkına gelecek adına umut veren sözler sarf etti. "Bu toprakların bir evladı olarak, sizlerin sorunlarını en iyi ben anlarım," diyerek konuşmasına başlayan Balcıoğlu, Kurfallı'nın yanı sıra tüm Silivri'nin çözüm bekleyen meselelerine hakim olduğunu ve çözümleri konusunda kararlı olduğunu belirtti.

İBB İLE ORTAK ÇALIŞMALAR VE PROJELER
Balcıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun liderliğindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek gerçekleştirilen projeleri dile getirdi. Özellikle Kurfallı'ya yönelik geliştirilen tarım destekleri, sosyal projeler ve eğitim programları gibi konularda İBB'nin sağladığı katkıları vurguladı.

AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN PLANLAR
Kurfallı ve tüm Silivri için tasarlanmış olan eğitim, sosyal ve ekonomik projeler, Balcıoğlu'nun gelecek vizyonunun temel taşlarını temsil ediyor. "Silivri için yeni bir sayfa açacağız," diyerek güçlü bir toplumsal dayanışma çağrısında bulunan Balcıoğlu, halkı ortak hedefler etrafında birleşmeye davet etti.

Kurfallı ve genel olarak Silivri, Balcıoğlu'nun önderliğinde ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun desteğiyle parlak bir geleceğe doğru ilerliyor. Balcıoğlu'nun gerçekleştirmeyi hedeflediği projeler ve vaatler, bölge halkının yaşam kalitesini artırmak ve Silivri'yi İstanbul'un en gözde bölgelerinden biri yapmak için tasarlandı. Bu hedefler, Kurfallı halkına ilham veriyor ve geleceğe dair umutlarını pekiştiriyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN