Yeşil Dragon Sushi Restaurant Silivri'de açıldı

Farklı konsepti ile Silivri'de bir ilk olacak Yeşil Dragon Sushi Restaurant Silivri'de açıldı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Açılışa CHP Silivri ve İBB Meclis Üyeleri Bora Balcıoğlu, Melih Yıldız, Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Arif Kanık, Silivri Dernekler Federasyonu İlçe Başkanı Tavil Ay, ve davetliler katılım sağladı. Japon mutfağına ait hiçbir Restaurant olmayan güzel İlçemiz Silivri'de farklı konsepti ve mutfağı ile ilklerin yer aldığı, Yeşil Dragon Sushi Restaurant 7 Ekim Cumartesi günü açıldı.

Sushi'nin her türlü çeşitlerini, pizza, makarna ve japon mutfağına özgü salataları ile hizmet veren Yeşil Drago Restaurant açılışına yoğun katılım sağlandı. Silivrililerin artık sushi için İstanbula gitmelerine gerek kalmayacak. Yeşil Dragon Sushi Restaurant uzman ekibi ile Silivri'de herkesi işletmesine davet ediyor. Sushilerinde birebir orjinal ve organik malzemeler kullanılmakta. Philadelphia peyniri, taze somon, karides ve kalamar ile sushi çeşitlerinde mutfağının zenginliğinin ön plana çıkmakta.
 

Yeşil Dragon Sushi Restaurant, Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Sarılar Apartman, Atatürk Cd. 45/A A Blok, 34570 Silivri/İstanbul ( Vergi Dairesi Yanı)
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN