Şubat ayı meclisi 2. birleşimi Cuma günü

Silivri Belediye Meclisi'nin Şubat Ayı Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 09 Şubat 2024 Cuma günü saat 10.30 'da gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Silivri Belediye Meclisi'nin 09.02.2024 Cuma tarihine rastlayan Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, saat 10.30’da Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde;

G Ü N D E M :

1 - Selimpaşa Kavşağı Projesi Kapsamında 165 Ada 1 ve 2 Parsel, 1366 Ada 3 Parsel, 3613, 3617 ve 9555 Parsel ile Tescil Harici Alanlara Ait 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına yapılan bir adet itiraz ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi. 2. Silivri’de faaliyet gösteren

2 - Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardım yapılması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

3 - Silivri İlçesi, Gümüşyaka Mahallesi, 7565 ada 4 parselin güneyinde ve batısında kalan alanın ihdas edilerek, Silivri Belediyesi adına tescil edilmesi ve ilgilisi adına satışının yapılması ile ilgili Plan Bütçe ve Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

4 - Silivri İlçesi, Fener Mahallesi, 3398 ada 1 ve 2 parsellerin doğusunda kalan alanın ihdas edilerek, Silivri Belediyesi adına tescil edilmesi ve ilgilisi adına satışının yapılması ile ilgili Plan Bütçe ve Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

5 - Belediyemiz mülkiyetinde bulunan 2 adet taşınmazın satışı ile ilgili Plan Bütçe ve Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

6 - Belediyemizin üyesi bulunduğu Türk Dünyası Belediyeler Birliğinin talebi olan: “Filistin’e Yönelik Yardım Projesi” ne belediyemiz tarafından yardım yapılması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

7 - Silivri İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Silivri Belediye Başkanlığı arasında hayvan hastalık ve zararlıları ile mücadele programı kapsamında ücretsiz aşı temini ve uygulanması ile ilgili protokol tanzimi ve imzalanması için Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunda Tarım Hayvancılık ve Plan Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN