SİLİVRİ BELEDİYESİNİN 2024 YILI MALİ BÜTÇESİ İBB MECLİSİNDE KABUL EDİLDİ

İBB Meclisi kasım ayı toplantısının 5. oturumunda görüşülen Silivri Belediyesinin 2024 yılı mali bütçesi, 2 milyar 998 milyon TL olarak oy birliğiyle kabul edildi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Silivri Belediyesinin 2024 yılı mali bütçesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi kasım ayı toplantısının 5. oturumunda okunan kararname sonrası oy birliği ile kabul edildi. Okunan kararnamede; “Silivri Belediyesi 2024 yılı gider tahmini 2 milyar 998 milyon TL, gelir bütçesi genel toplamı 2 milyar 998 milyon TL’dir. Bu kararnamenin hükümlerini üst yönetici yürütür” ifadeleri yer aldı.

BAŞKAN YILMAZ: “BÜTÇEMİZ SİLİVRİ’MİZE HAYIRLI OLSUN”

2024 yılı mali bütçesinin İBB Meclisinde oy birliğiyle kabul edilmesini değerlendiren Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz; “Silivri’mizin güzel insanlarına hizmet etmekte kullanacağımız bütçemizin hazırlanması ve onaylanmasında emeği geçen başta mesai arkadaşlarım olmak üzere ilçe meclisinde oy birliğiyle geçiren meclis üyesi arkadaşlarıma ve İBB çatısı altında bütçemizi onaylayan değerli meclis üyesi arkadaşlarıma Silivrili hemşehrilerim adına şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bütçemizin bol, bereketli ve hayırlı hizmetlerde kullanılmasını ve hem Silivri’mize hem de İstanbul’umuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN