Sami Barlas, resmen Belediye Başkan Aday Adayı

AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, Silivri Belediye Başkanı Aday Adaylığı dosyasını teslim etti.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, Silivri Belediye Başkanı Aday Adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Ekrem Pamuk'a teslim etti.

PAMUK: ADAY AK PARTİ’DEN DE OLSA,  MHP’DEN DE OLSA KANIMIZIN DAMLASINA KADAR ÇALIŞACAĞIZ

İlçe Başkanı Pamuk, "Yerel seçim dönemine girdik. Başvuru süreçleri olacak. Seçim stardını verdik. Ayın 22'sine kadar başvuru devam edecek. 26 Kasım'da temayül yoklaması yapılacak. Aralık sonunda adayımız belirlenecek ve Silivri'miz için hayırlı adayla seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Bizim gönlümüzde seçim sonucunda tabi ki de Cumhur İttifakımızın adayının kazanması. Bizler AK Parti olarak kendi adayımız olsun istiyoruz. Her halükarda Cumhur İttifakı devam edecek. Bunu farklı yerlere çekmememiz gerekiyor. AK Parti'den de MHP'den de adayımız olursa yine Cumhur İttifakı adayımız olmuş olacak. Her türlü biz gönülden çalışmalarımızı yapacağız. Bizlerin AK Parti ailesi olarak gönlümüzden geçen kendi adayımızdır. Genel Merkezimiz kararı verecektir. Ne karar verilirse biz kanımızın son damlasına kadar çalışıp, tekrardan belediyemizi bir 5 yıl daha bizler idare etmek istiyoruz. Sami Başkanıma teşekkür ediyorum" dedi. 

BARLAS: DOĞDUĞUM VE DOYDUĞUM TOPRAKLARA HİZMET ETMEK İÇİN BU GÖREVE TALİBİM

AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Sami Barlas'da "Ailemin hepsini burada görmek, onur ve gurur verdi. Doğduğum ve doyduğum topraklara hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Burada sizleri bir arada görmek beni mutlu etti. Allah hepinizden razı olsun" şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN