MHP'de görev değişimi

MHP Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı değişti.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Milliyetçi Hareket Partisi'nde geçtiğimiz haftasonu gerçekleşen 12. ilçe kongresinin ardından Kadın Kolları Başkanı değişti.

MHP Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Zerrin Çimen, görevini Arzu Akbaba'ya devretti.

Görevi teslim aldıktan sonra bir açıklama yapan MHP Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Akbaba şu ifadeleri kullandı:"Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanlığı 12. Olağan Kongresi'nin ardından bugün itibarıyla MHP Silivri Aile ve Kadından Sorumlu İlçe Başkanı olarak görevlendirildim. Böylesi önemli bir göreve layık görülmekten dolayı büyük bir onur ve gurur duydum. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin bizlere gösterdiği hedefler doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Kadın Kolları Teşkilatı olarak çalışmalarımızı büyük bir gayret ve azimle en iyi şekilde sürdüreceğiz.
İlçe Başkanımız Sayın Zafer Yalçın başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül veren tüm dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Görevi devraldığım Sn. Zerrin Çimen ve önceki dönem Kadın Kolları Başkanlarımıza bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, birlik beraberlik içerisinde daha nice hizmetlerde buluşacağımızı belirtmek istiyorum.
Kadın annedir, kadın eştir, kadın yuvadır ve ailenin temel direğidir. Kadın; toplumun aynası, geleceğimizin ümit ateşidir. Başımızın tacı tüm kadınlarımızı bizlerle birlikte yol yürümeye davet ediyorum. Cenab-ı Allah bizleri mahcup etmesin, bizi bu kutlu yolda galip kılsın."
 

Süper Silivri/Cem Güner

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN