Karacaköy Sosyal Tesisleri temel atma töreni dualarla gerçekleşti

Karacaköy Sosyal Tesisleri'nin temel atma töreni ilçe protokolünün yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Başkan Mesut Üner döneminde Cumhuriyet tarihine geçen efsane hizmetler, bölgeye damgasını vuran kültürel etkinlikler, kültür-sanat faaliyetleri, spor faaliyetleri, temel atma ve açılış törenleriyle Çatalca adeta hayallerin gerçeğe dönüştüğü altın çağını yaşamaya durmaksızın devam ediyor. 
Başkan Mesut Üner, iki hafta önce Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştirip geçen haftada Çatalca Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi açılışını gerçekleştirmişti. Başkan Mesut Üner bu haftada ilçe protokolünün ve ilçe halkının yoğun katılımıyla Karacaköy Sosyal Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştirdi. 

BAŞKAN MESUT ÜNER DÖNEMİNDE ÇATALCA, SOSYAL TESİSLER İLÇESİ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR 

Başkan Mesut Üner dönemi içinde; Millet Bahçesi, Cem Kara Yaşam Vadisi, 100. Yıl Cumhuriyet Parkı, Muratbey Sosyal Tesisleri ve Çanakça Sosyal Tesisleri gibi önemli hizmetleri Çatalca halkının hizmetine sunduktan sonra iki hafta önce Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştirip,  bu haftada Karacaköy Sosyal Tesisleri temel atma törenini gerçekleştirdi ve Dünya Şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Çatalca’yı adeta bir sosyal tesisler ilçesi haline getirdi.

TEMELİ ATILAN SOSYAL TESİS PROJESİ YİNE TAM NOT ALDI 

Temeli atılan sosyal tesis projesinde; 374 kişilik 692 m² ‘’Kapalı Düğün Salonu’’ ve 2050 m² yüz ölçümüne sahip ‘’Açık Düğün Salonu’’ yer alıyor. Ayrıca proje kapsamında; ‘’Açık Otopark Alanı’’, ‘’Çocuk Oyun Alanı’’, ‘’Açık Oturma Alanları’’, ‘’Kamelyalar’’ ve ‘’Peyzaj’’ düzenlemesi gerçekleşecek.

BAŞKAN MESUT ÜNER; ‘’ÇATALCAMIZ SOSYAL TESİSLER İLÇESİ OLDU.’’

Temel atma töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Çatalcamıza hizmet yolunda ilçemize olan sevdamızdan güç alarak ilk günkü aşkla çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne baktığımızda ilçemiz Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerini Çatalcamıza kazandırmamızın haklı gururunu yaşıyoruz. İlçemiz ya temel atma törenleri yada açılış törenleriyle adeta gündemden hiç düşmüyor. İki hafta önce Çakıl, Elbasan ve Ovayenice Sosyal Tesislerimizin temel atma törenimizi gerçekleştirmiştik. Bu haftada Karacaköy Sosyal Tesislerimizin temel atma törenini gerçekleştirdik. Çatalcamız daha önce kazandırdığımız ve bugün temelini attığımız sosyal tesislerimizle adeta sosyal tesisler ilçesi oldu. Doğup büyüdüğüm topraklara Cumhuriyet tarihimizin en önemli hizmetlerini kazandırmanın gururu, huzuru ve mutluluğu anlatılmaz yaşanır. İlçemize hizmet yolculuğunda daha gidecek çok yolumuz var diyor, bugünkü temel atma törenimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Teşekkürler Çatalca.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN