Çağrışım 2'nci şubesini hizmete açtı

Silivri Özel Aktif Çağrışım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Marmara Plaza'da ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Açılışa; Silivri Belediyesi Eski Başkanı Selami Değirmenci, CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İyi Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan, DP İlçe Başkanı Halide Avlu, AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanı Utku Kapucu, Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, Silivri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Silivri Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Öznur Kırkıcı ve çok sayıda davetli katıldı. 

Silivri Özel Aktif Çağrışım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Seda Şahin, ilgiden dolayı misafirlere teşekkür ederken, "Biz, 2006 yılında Silivri'yi ilk özel eğitim merkeziyle tanıştıran öncü bir kurumuz. Özel bireylerimize 2006'dan bu yana sadece eğitimle değil, kapı kapı gezerek onları kapalı kapılar arkasından çıkartmak için çok uğraştık. Onun dışında yine 17 yıldır, özel bireylerimize gerek fizik tedavi, gerekse bireysel eğitimlerimizle destekledik. Bine yakın öğrencimizin hayatlarına dokunduk" dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN