Bora Balcıoğlu: Güç birliğiyle Silivri'yi geleceğe taşıyacağız!

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının ilk mahalle mitingini Danamandıra Mahallesi'nde gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Köy kahvesinde gerçekleşen buluşmada, Balcıoğlu hem Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı hem de Danamandıra halkına hitaben umut ve birlik mesajları verdi. Balcıoğlu, konuşmasında Silivri'nin geleceğine dair vizyonunu paylaşırken, seçim zaferinin sadece bir adayın değil, tüm Silivri'nin zaferi olacağının altını çizdi.

SİLİVRİ İÇİN ADALET, EŞİTLİK VE UMUT VURGUSU

Balcıoğlu'nun coşkuyla dinlenen konuşması, Silivri'nin çeşitli sorunlarına vakıf olduğunu ve bu sorunlara yönelik gerçekçi çözümler sunduğunu gösterdi. Danamandıra'dan başlayarak Silivri'nin dört bir yanına umut saçmayı hedefleyen Balcıoğlu, "Silivri halkı bizim yanımızda. Umut olmuşuz, bize inanıyorlar, bize güveniyorlar. 'İstanbul'da İmamoğlu, Silivri'de Balcıoğlu' diyenler iyi ki oy vermişiz diyecek," dedi. Silivri için adaletin, eşitliğin ve umudun önemine vurgu yapan Balcıoğlu, herkese eşit davranan, kucaklayıcı bir yönetim anlayışıyla Silivri'nin geleceğini şekillendireceklerini belirtti.

SİLİVRİ'NİN GELECEĞİ İÇİN KAPSAMLI PROJELER VE VAATLER

Balcıoğlu'nun konuşmasında Silivri'nin eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan altyapıya kadar birçok alanda kapsamlı bir dönüşüme uğrayacağının sinyallerini verdi. Silivri Belediyesi'nin ranta uzak, halka yakın bir anlayışla yönetileceğini vurgulayan Balcıoğlu, "Silivri Belediyesi tüm Silivrililerin sesinin duyulduğu, yönetildiği bir belediye olacak," dedi. Ayrıca, Danamandıra Göleti gibi doğal güzelliklerin turizme kazandırılması ve Silivri'nin İstanbul'un göz bebeği haline getirilmesi gibi projelerle, Silivri'nin çehresinin değişeceğini belirtti.

SİLİVRİ İÇİN UMUTLU BİR GELECEK ÇAĞRISI

Balcıoğlu, seçim öncesi yaptığı bu coşkulu konuşmayla, Silivri halkına birlik, beraberlik ve umut mesajları verdi. "Silivri İttifakını kurmak, Silivri'ye hizmet etmek için bu göreve talibim," diyerek tüm Silivrili vatandaşları 31 Mart'ta sandıklara giderek Silivri için birlikte kazanmaya çağırdı. Balcıoğlu'nun bu çağrısı, Silivri'nin geleceğine yönelik umutlu bir vizyonun ve adaletli, eşitlikçi bir yönetim anlayışının önemini vurguluyor. Balcıoğlu ve ekibinin hazırlıkları, Silivri'nin makus talihini değiştirmeye ve Silivri'yi adaletle, huzurla ve umutla dolu bir geleceğe taşımaya yönelik güçlü bir adım olarak değerlendiriliyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN