Bora Balcıoğlu, Alibey Mahallesi'nde Esnaf ve Vatandaşlarla buluştu

Silivri'nin seçim heyecanı içerisinde, CHP'nin Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Alibey Mahallesi'nde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Yoğun bir ilgiyle karşılanan Balcıoğlu, vatandaşların ve esnafın şikayetlerini, önerilerini dinleyerek, onlarla birebir ilgilendi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

VATANDAŞ VE ESNAF İLE YAKIN DİYALOG
Balcıoğlu'nun ziyaretleri sırasında, mahalle sakinleri ve esnaf kendilerini dinleyen, sorunlarına çözüm arayan bir belediye başkan adayıyla karşılaşmanın memnuniyetini yaşadılar. Balcıoğlu, vatandaşların ve esnafın yaşadığı sıkıntıları detaylı bir şekilde ele alarak, her biriyle birebir ilgilenme fırsatı buldu.

"KİBİRDEN UZAK BİR SİLİVRİ" MESAJI
Balcıoğlu, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmalarda, "Hiç merak etmeyin, Silivri'nin 'kibirden, ben yaptım oldu' diyen anlayıştan kurtulmasına az kaldı" ifadelerini kullandı. Bu sözlerle, vatandaşların ve esnafın beklentilerine cevap vermek, onların öneri ve şikayetlerini dikkate alarak yönetimde bir değişiklik yapma sözü verdi.

VATANDAŞLARIN BEKLENTİLERİ ÖNCELİKLİ
Balcıoğlu, Silivri için hazırladığı projelerde vatandaşların ve esnafın beklentilerini öncelikli tutacağını belirtti. Toplumun her kesiminin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen çalışmalarıyla, daha adil ve katılımcı bir yönetim anlayışını vurguladı.

ALİBEY MAHALLESİ'NDEN TAM DESTEK
Alibey Mahallesi'ndeki esnaf ve vatandaşlar, Balcıoğlu'nun ziyaretlerinden ve Silivri için olan vizyonundan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Mahalle sakinleri, Balcıoğlu'nun projelerini desteklediklerini ve Silivri için olumlu değişimler beklediklerini dile getirdiler.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN