Başkan Üner emekçilerle buluştu

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, saha çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, işçi ve emekçilerle buluştu.  

Başkan Mesut Üner ve beraberindeki heyet, Çatalca istihdamına katkıda bulunan fabrikaların yönetim kurulu başkanlarına teşekkür ederek programlarına başladıktan sonra, sanayi bölgesinde programlarını ağırlıklı olarak işçi ve emekçi çalışanlarla sohbet ederek tamamladı. 

Sanayi bölgesi programları boyunca bölgedeki işçi ve emekçiler Başkan Mesut Üner’e oldukça samimi ilgi ve alaka gösterdiler. İşçi ve emekçiler sadece Çatalca ilçesine her alanda kazandırılan hizmetler için değil, kurduğu Çatalca Belediyesi Kariyer İstihdam Ofisi ile birlikte fabrikalarda iş bulma imkanı sağladığı için Başkan Mesut Üner’e teşekkür edip günü anısına çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştılar. İşçi ve emekçilerin kendisine gösterdiği samimi ilgi sonucu Başkan Mesut Üner’in oldukça duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

ÜNER: BİZ ÇALIŞMALARIMIZI MAKAMDA DEĞİL, SAHADA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ 

Sanayi bölgesi ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Biz sadece seçimden seçime değil dönemimiz boyunca çalışmalarımızı gönülden gönüle durmaksızın makamdan değil sahadan gerçekleştirdik. Beş yıl boyunca ilçemiz tarihine geçen hizmetleri de halkımıza kazandırınca ziyaretlerimiz boyunca halkımızın bizlere gösterdiği ilgi ve alaka tüm yorgunluğumuzu bizden alıyor. Bugünde işçi ve emekçi kardeşlerimizi ziyaret ettik. Dönemimiz boyunca işçi ve emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında olduk, yanlarında da olmaya devam edeceğiz. Tüm işçi ve emekçi kardeşlerimize bizlere ziyaretlerimiz boyunca göstermiş oldukları ilgi ve alaka için yürekten teşekkür ederim.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN