Başkan Mesut Üner'den dev bir açılış daha

Başkan Mesut Üner döneminde ilçeye kazandırılan efsane hizmetlerle altın çağını yaşayan Çatalca halkı, muhteşem bir açılışla birlikte baş döndüren hizmetlerin bir yenisinin daha açılışına şahit oldu.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Adeta açılışların ve temel atma törenlerinin ilçesi olmakla sadece bölgede değil tüm Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çatalca’da bu kez değerli modern bir ticaret merkezinin açılışı muhteşem bir tören ve ilçe halkının oldukça yoğun katılımıyla gerçekleşti. 

YENİ ÇATALCA BELEDİYESİ TİCARET MERKEZİ AÇILIŞI ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ 
Geçmiş dönem İçişleri Bakanı ve şimdiki TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı aynı zamanda AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, AK Parti 24, 25, 26 ve 27’inci dönem İstanbul Milletvekili, Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Başkan Vekili ve Genel Merkez Tanıtım – Medya Başkan Yardımcısı Tülay Kaynarca, AK Parti İstanbul Milletvekili Seda Gören Bölük, ilçe protokolü ve ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış adeta mitinge dönüştü. İlçe merkezinde bulunan Belediye İş Hanı resmi raporlu deprem riski taşıyan bir alandı. İşte böylesine bir riskli bir alanda Başkan Mesut Üner durumu kontrol altına alarak Belediye İş Hanının yıkımına başladı. Başlayan yıkımın ardından, yıkılan alana Başkan Mesut Üner tarafından muhteşem bir ‘’Modern Belediye Ticaret Merkezi’’ kazandırıldı.

Açılış programı mitinge dönüşen ‘’Çatalca Belediyesi Ticaret Merkezi’’ depreme dayanıklı, ilçe ekonomisine büyük bir katkı sağlayacak, 7’den 77’ye tüm Çatalca halkının keyifli anlar yaşayacağı 8500 m² alandan oluşan ve 47 işyeri ve teknik alandan oluşuyor. Mitinge dönüşen açılış töreninde ilçe halkının Başkan Mesut Üner’e gösterdiği yoğun ilgi ve alaka karşısında Başkan Mesut Üner’in oldukça duygusal anlar yaşadığı dikkatlerden kaçmadı.

Açılışı gerçekleşen ’Çatalca Belediyesi Ticaret Merkezi’’ ile birlikte Çatalca ilçe merkezindeki meydan aynı lokasyonda bulunan ve Başkan Mesut Üner döneminde Çatalca’ya kazandırılan Hükümet Konağı, Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi, 300 Araçlık Katlı Kapalı Otopark, Otopark Üstü Dükkanlar, Hanımeli Kapalı Çarşısı ve Millet Bahçesiyle adeta hizmet şöleninin sergilendiği konum, Başkan Mesut Üner’in ise gurur tablosu oldu. Başkan Mesut Üner ve beraberindeki protokol açılış töreni sonrası Başkan Mesut Üner’in en büyük hizmetim dediği Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evin birebir aynısı olan Atatürk Evi Müzesini ziyaret etti. 

Çatalca Belediyesi Ticaret Merkezi’nin açılışı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Belediye iş hanımız deprem riski yüksek resmi raporlu bir yerdi. Yüksek riskli raporlu alanda esnafımızın ticaret, vatandaşımızın ise alış-veriş yapmasını asla kabullenemezdik. Hemen kollarımızı sıvadık ve Belediye İş Hanımızı boşaltarak yıkımına başladık. Belediye İş Hanımız yerine, modern bir Belediye Ticaret Merkezini ilçemize kazandırdık. Modern Belediye Ticaret Merkezimiz 8.500 m2 alanda 47 adet iş yeri ve teknik alandan oluştu ve siz değerli Çatalca halkımıza hizmet etmeye başladı. İlçemize kazandırdığımız Millet Bahçesi, Otopark, Cumhuriyet Meydanı ve Kaymakamlık Binamızla birlikte Belediye Ticaret Merkezimiz muhteşem modern bir görüntü kazanmış oldu.  Tüm Çatalca halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN