Başkan Mesut Üner'den Ankara çıkarması

Görev süresi boyunca Çatalca'ya efsane hizmetler kazandırırken Çatalca–Ankara arası adeta mekik dokuyan Başkan Mesut Üner, seçimlere iki aydan daha az bir zaman kalmasına rağmen ilçeye hizmet yolunda yine Ankara çıkarması gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Sahada dönem itibariyle tüm belediye başkan adayları seçimlere hazırlıklar çerçevesinde çalışmalar sürdürürken, Başkan Mesut Üner’in ajandasının ilk gündeminde seçim değil de Çatalca’ya hizmet olması, ilçe halkında büyük bir takdir kazandı.

Başkan Mesut Üner’in Ankara temaslarına Çatalca Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sacit Şık’ta katılım sağladı. Başkan Mesut Üner’in Anakara temaslarının merkezinde taksi, minibüs, otobüs ve dolmuş sektöründe alın teri döken vatandaşlarımızın sorunları oldu. Bu anlamda Başkan Mesut Üner ve beraberindeki heyet; geçmiş dönem Ulaştırma ve Altyapı Bakanı şimdi ki AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Adil Karaismailoğlu, geçmiş dönem Ticaret Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ve AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Seda Gören Bölük’ü makamlarında ziyaret etti. 

Ankara temasları sonunda açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Bizim Çatalca sevdamız o kadar büyük ki seçim döneminde olmamıza rağmen ajandamızın ilk gündeminde yine ilçemize hizmet var. Bu anlamda ilçe şoför esnafımızın sorunları için Ankara temasları gerçekleştirdim ve çözümler için önemli adımlar attık. Çatalcamıza hizmet için ilk günkü aşkla çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Bizim ajandamızın ilk gündem maddesi seçim dönemi olsa dahi her zaman Çatalcamıza hizmet olacaktır.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN