Başkan Mesut Üner'den Ankara çıkarması

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Ankara'da bir dizi ziyaret bulundu.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Çatalca tarihine adını altın harflerle yazdıran hizmetlerle taraflı – tarafsız tüm halkın gönüllerinde taht kuran Başkan Mesut Üner, yine ilçeye yeni hizmetler kazandırma yolunda Ankara çıkarması gerçekleştirdi. Dönemi içinde 12’inci sınıf öğrencilerini 3’üncü kez Anıtkabir’e program organize eden Başkan Mesut Üner, böylesine önemli ve kıymetli program sonrası Çatalca’ya hizmet yolunda adeta Ankara çıkarması gerçekleştirdi. 

İLK DURAK DR. HAYRİ BARAÇLI OLDU 
Başkan Mesut Üner’in Ankara temaslarında ilk durağı geçmiş dönem İBB Genel Sekreterliği döneminde Çatalca’ya önemli katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı oldu. Görüşmeler sırasında Çatalca için yürütülen ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.  Baraçlı, afetlere karşı dayanıklı şehirler, akıllı şehircilik uygulamaları, ulaşım yönetimi ve atık yönetimi gibi konularda değerli tecrübelerini Başkan Mesut Üner ile paylaştı. 

TBMM GRUP BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ
Başkan Mesut Üner ve beraberindeki heyetin ikinci ziyareti TBMM AK Parti Meclis Grup Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili Abdullah Güler oldu. AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı olduğu günlerden bugüne her zaman Çatalca ilçesine destek olan TBMM AK Parti Grup Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili Abdullah Güler, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Mesut Üner’i tebrik ederken, her zaman Çatalca’nın gelişimi ve yatırımları için destek olacaklarını ifade etti. 

VEFA DOLU ZİYARET 
Başkan Mesut Üner yoğun Ankara programı çerçevesinde geçmiş dönem Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve içinde bulunduğumuz dönemde TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Mesut Üner Bakanlık döneminde Çatalca’ya olan katkılarından dolayı Bakan Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ederken, Bakan Adil Karaismailoğlu’da Çatalca ilçesine desteklerinin devam edeceğini ifade etti. 

ÇATALCA’LI MİLLETVEKİLİ’NE TEBRİK ZİYARETİ
Başkan Mesut Üner ve beraberindeki heyetin bir sonraki ziyaret durağı Çatalca Yalıköy’lü AK Parti İstanbul Milletvekili Seda Gören Bölük oldu. Başkan Mesut Üner ziyaret sırasında geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine atana AK Parti İstanbul Milletvekili Seda Gören Bölük’ü tebrik edip, kutladı. 

ANKARA ÇIKARMASININ FİNALİ BAKAN ZİYARETİ OLDU 
Başkan Mesut Üner, AK Parti İstanbul Milletvekili Seda Gören Bölük ve beraberindeki heyetin ziyaret programının son durağı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak oldu. Başkan Mesut Üner dönemi içinde; içinde kapalı spor salonu, kapalı olimpik havuz ve futbol sahası olan spor adası, yeni ve modern Ziya Altınoğlu Stadı ve İlyas Demiroğlu Güreş Salonu gibi dev hizmetleri Çatalca ilçesine kazandırdıktan sonra yeni projeler için Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile verimli bir toplantı gerçekleştirdi. 

BAŞKAN MESUT ÜNER: ÇATALCAMIZ İÇİN İLK GÜNKÜ AŞKLA DURMAKSIZIN ÇALIŞACAĞIZ 
Yoğun Ankara temasları sonunda açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner, ‘’Çatalcamızda artık bir Cumhuriyet Bayramı geleneği haline getirdiğimiz 12’inci sınıf öğrencilerimizle üçüncü kez Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdik. Böylesine önemli ve değerli program sonrası önemli Ankara temasları gerçekleştirdik. Ziyaretlerimiz sırasında en önemli gündemimiz Çatalca ilçemize kazandıracağımız yeni yatırımlar oldu. Tüm ziyaretlerimiz oldukça verimli geçti ve bu anlamda ziyaret ettiğim makamlara çok teşekkür ederim. Çatalcamız için ilk günkü aşkla durmaksızın çalışacağız.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN