Başkan Mesut Üner Çatalca'da yine Bakan karşıladı

Çatalca'ya efsane hizmetler kazandırırken ilk döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte nerdeyse tüm bakanlar kurulunu Çatalca ilçesinde karşılayan Başkan Mesut Üner, Çatalca'da yine bakan karşıladı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Çatalca sorunlarının çözümü ve gelişimi hedefleri doğrultusunda Başkan Mesut Üner’in bu seferki bakan konuğu Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı oldu. 

Başkan Mesut Üner, Çatalca ilçesinde Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile birlikte ilçedeki tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan vatandaşlarla  bir araya geldi. 

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile birlikte Çatalca ilçesinde oldukça önemli ve verimli bir program gerçekleştiren Başkan Mesut Üner, yaptığı açıklamalarda; ‘’Görev sürem boyunca sorunların çözümü, ilçemizin her alanda gelişmesi hedefiyle Çatalca-Ankara arası adeta mekik dokuduk. Aynı zamanda başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere neredeyse tüm bakanlar kurulunu Çatalca ilçemizde karşıladık. Her fırsatta ifade ettik tekrar hatırlatıyorum. Bizim gündemimizde seçim yok. Çatalca ilçemize hizmet bizim ajandamızın her zaman ilk gündemi oldu. Bu anlamda Tarım ve Orman Bakanımız İbrahim Yumaklı ile birlikte oldukça önemli ve verimli bir gün yaşadık Gerek Sayın Bakanımıza gerekse ilçe halkımıza   sonsuz teşekkürler. Çatalca ilçemize hizmet yolunda çalışmalarımıza ilk günkü aşkla durmaksızın devam edeceğiz.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN