Balcıoğlu ve Ekibi işçilerle öğle yemeğinde buluştu

CHP Silivri Belediye Başkanı Adayı Bora Balcıoğlu ve ekibi, seçim kampanyası kapsamında önemli bir ziyaret gerçekleştirerek ADM Beton ve Demir Fabrikası'nı ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında, Balcıoğlu ve ekibi, fabrikanın işçileriyle öğle yemeğinde bir araya gelerek, onların görüşlerini dinledi ve 'Geleceğin Silivri'si' için planladıkları projeleri anlattı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

İŞÇİLERLE SAMİMİ DİYALOG
Balcıoğlu, işçilerle yaptığı samimi sohbetlerde, onların çalışma koşulları, karşılaştıkları sorunlar ve beklentiler hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda, Silivri için geliştirdikleri projelerin işçi ve emekçi dostu politikalar içerdiğini vurguladı. Balcıoğlu ve ekibinin bu ziyareti, yerel ekonominin can damarı olan sanayi sektörüne verdikleri önemi gösterdi.

"GELECEĞİN SİLİVRİ’Sİ" VİZYONU
Balcıoğlu, "Geleceğin Silivri’si" vizyonunun, sadece sosyal ve kültürel projelerle sınırlı kalmayıp, ekonomik kalkınmayı ve işçilerin refahını da kapsadığını belirtti. Fabrika ziyareti sırasında işçilere hitaben, "Sizlerin alın teri ve emeği, Silivri'mizin gelişimi için vazgeçilmezdir." dedi.

İŞÇİLERDEN OLUMLU GERİ DÖNÜŞ
ADM Beton ve Demir Fabrikası işçileri, Balcıoğlu ve ekibinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Öğle yemeğinde gerçekleşen buluşma, işçilerin seslerinin duyulduğu ve sorunlarının çözümü için samimi bir çabanın olduğu bir ortam sağladı. İşçiler, Balcıoğlu'nun "Geleceğin Silivri’si" vizyonuna ve işçi dostu politikalarına destek verdiklerini belirtti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN