Balcıoğlu, Taksici Esnafının sorun ve önerilerini dinledi

Silivri'nin taksici esnafı ile CHP İlçe Binasında bir araya gelen Balcıoğlu, esnafın sorunlarını ve önerilerini dinledi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında önemli bir toplantıya daha imza attı. Parti binasında gerçekleşen buluşmada, Silivri'nin taksici esnafı ile bir araya gelen Balcıoğlu, esnafın sorunlarını ve önerilerini dinledi. Balcıoğlu, "Dertlerinizi biliyorum, çözümlerini de biliyorum" diyerek, taksici esnafının sorunlarına vakıf olduğunu ve bu sorunlara yönelik çözümler için projelerinin hazır olduğunu belirti.

Taksici esnafının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri olarak ulaşım ve park alanlarındaki sıkıntılar, şehir içi trafik düzenlemeleri gibi konular gündeme geldi. Balcıoğlu, bu sorunları yakından takip ettiğini ve esnafın yaşadığı zorlukları hafifletecek politikalar geliştirmeye odaklandığını belirtti.


Balcıoğlu, buluşmada esnafın dile getirdiği önerilere büyük önem verdiğini, Silivri'de taksici esnafının işlerini kolaylaştıracak çözümler üzerinde çalıştıklarını ifade etti. "Sizlerin sorunlarınızı çözmek, yaşam kalitenizi artırmak ve Silivri'yi herkes için yaşanabilir bir şehir yapmak benim önceliğim" dedi.

TAKSİCİ ESNAFTAN BALCIOĞLU'NA TAM DESTEK
Balcıoğlu'nun açık ve çözüm odaklı tutumu, taksici esnafı tarafından olumlu karşılandı. Toplantıya katılan esnaf temsilcileri, kendilerini dinleyen ve sorunlarına gerçekçi çözümler üreten bir belediye başkan adayıyla bir araya gelmenin memnuniyetini dile getirdiler. Balcıoğlu'na desteklerini ifade eden esnaf, Silivri'de değişim ve gelişim için umutlu olduklarını belirttiler.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN