Balcıoğlu'ndan Büyükçavuşlu'ya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Silivri Belediye Başkan adayı, seçim kampanyası kapsamında Büyükçavuşlu'da mahalle esnafı, kıraathaneler ve iş yerlerini ziyaret etti. Balcıoğlu, bu ziyaretlerle hemşehrileriyle yakından ilgilendiğini ve bölgenin sorunlarını birinci ağızdan dinledi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Büyükçavuşlu'nun sokakları, Balcıoğlu ve ekibinin sıcak ziyaretleriyle hareketlendi. Mahalle esnafıyla yapılan samimi sohbetler, adayın sorunlara vakıf olduğunu ve çözüm odaklı yaklaşımları benimsediğini ortaya koydu. Balcıoğlu, "Silivri’mizin her bir mahallesi gibi Büyükçavuşlu’da bizim için çok önemli. Buradaki her bir esnafımız, iş yeri sahibimiz ve vatandaşımızla birebir görüşerek onların sesi olmayı hedefliyoruz," dedi.


GELECEĞE DAİR SÖZLER VE PROJELER
Ziyaretler sırasında Balcıoğlu, Büyükçavuşlu için özel olarak planladığı projelerden ve vaatlerden bahsetti. Mahalle sakinlerinin ve esnafın ihtiyaçlarına yönelik detaylı çalışmalar yapılacağının altını çizen Balcıoğlu, "Sadece Büyükçavuşlu değil, tüm Silivri'nin refah seviyesini yükseltecek projelerimiz var. Her bir vatandaşımızın yaşam kalitesini artırmak için çalışacağız," ifadelerini kullandı.


SAMİMİYET VE GÜVEN MESAJLARI
Esnaf ve mahalle sakinleri, böylesine yakın ve samimi bir iletişim kurulmasından dolayı adaya teşekkür etti. Balcıoğlu, "Büyükçavuşlu'nun güzel insanlarıyla bir araya gelmek, onların talep ve önerilerini dinlemek bizim için büyük bir onur. Güveniniz ve desteğinizle Silivri'yi hep birlikte yöneteceğiz," diyerek güçlü bir birlik ve beraberlik mesajı verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN