Balcıoğlu, Mert Reklam Fabrikasında İşçilerle buluştu

Silivri'nin seçim heyecanı kapsamında, CHP'nin belediye başkan adayı Bora Balcıoğlu'nun seçim kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Balcıoğlu, son olarak Mert Reklam Fabrikasını ziyaret ederek, işçilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

Ziyarete, CHP Silivri İlçe Başkanı İbrahim Kömür ve partililerden oluşan bir heyet eşlik etti. Fabrika sahibi Mahmut Karaağaçlı ve Genel Müdür Vacip Saruhan da dahil olmak üzere, fabrikanın yönetici kadrosu da Balcıoğlu ve heyetini karşıladı.

Balcıoğlu, fabrika işçileriyle yaptığı sohbette, çalışan aileler için kreş ve gündüz bakım evleri, eğitim destek programları ve sosyal yardım projeleri gibi önemli vaatlerini paylaştı. Bu projeler, her yaştan Silivrili'nin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

İŞÇİLERİN VE AİLELERİNİN GELECEĞİ İÇİN TAAHHÜTLER

Fabrika ziyareti sırasında işçilerin sorularını da yanıtlayan Balcıoğlu, özellikle ailelerin ve çocukların karşılaştıkları zorlukları hafifletmeye yönelik somut adımlar atacaklarını vurguladı. 

Balcıoğlu, işçilere hitaben yaptığı konuşmada, Silivri'nin kibirden uzak, haddini bilen ve vatandaşların karşısında eğilen bir belediye başkanına ihtiyacı olduğunu vurguladı. "Vatandaşları azarlamak için değil, dertlerine çare bulmak için dinleyen" bir yönetim anlayışının zamanının geldiğini belirtti. Ayrıca, Silivri'nin "günü kurtaran değil, geleceği tasarlayan bir bakış açısına" sahip bir belediye yönetimi ile buluşmasının vakti olduğunu ifade etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN