Balcıoğlu, Marmara cezaevi lojman sakinleriyle buluştu

Silivri'de seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren CHP'nin Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Marmara Cezaevi Kampüsü içerisindeki lojman sakinlerini ziyaret etti. Balcıoğlu, bu ziyaret sırasında vatandaşların sorunlarını dinlemenin yanı sıra, gündüz bakım evi ve kreş projeleri ile eşit, adil, kapsayıcı ve şeffaf yönetim anlayışını vurguladı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

GÜNDÜZ BAKIM EVİ VE KREŞ PROJELERİ
Balcıoğlu, Silivri için özellikle çalışan ailelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak planladığı gündüz bakım evi ve kreş projelerinden bahsetti. "Çalışan annelerimizin ve babalarımızın en büyük ihtiyaçlarından biri, çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri kreş ve gündüz bakım evleridir. Projemiz, ailelerin bu ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır" dedi. Bu projelerin, ailelerin iş ve aile hayatı arasında denge kurmalarına yardımcı olacağını ve çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerine katkıda bulunacak bir ortam sunacağını ifade etti.

EŞİT, ADİL, KAPSAYICI VE ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI
Balcıoğlu, Silivri Belediyesi'ni yönetirken benimseyeceği yönetim anlayışının temel taşlarını da paylaştı. "Yönetimimiz altında, eşitlik, adalet, kapsayıcılık ve şeffaflık ilkeleri öncelikli olacak" diyerek, her Silivrili'nin sesinin duyulacağı ve herkesin hizmetlerden adil bir şekilde yararlanacağı bir yönetim vaadinde bulundu. Balcıoğlu, tüm belediye çalışmalarının şeffaf bir şekilde yürütüleceğini, vatandaşların karar alma süreçlerine aktif olarak katılımının sağlanacağını belirtti.

LOJMAN SAKİNLERİNDEN TAM DESTEK
Marmara Cezaevi Kampüsü lojman sakinleri, Balcıoğlu'nun ziyaretinden ve projelerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Balcıoğlu'nun gündüz bakım evi ve kreş projeleri, özellikle çalışan aileler arasında büyük bir ilgi gördü.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN