AK Parti danışma meclisiyle toplandı

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığının ev sahipliliğinde gerçekleştirilen Danışma Meclisi, Önder Yılmaz salonunda gerçekleştirildi. Danışma meclisinde yapılan konuşmalarda, 2024 yerel seçimlerinde İstanbul'u yeniden AK Parti belediyesi ile buluşturacakları ve Silivri'yi ise 2019 seçimlerinden daha ezici bir sonuçla yeniden kazanılacağı vurgusu yapıldı.

PAYLAŞ
Silivri Özel Haber - Fatma Sarıbıyık Yıldırım

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Danışma Meclisini gerçekleştirdi. 
Milletvekili Seda Gören Bölük, İl başkan yardımcısı Recep Aslıyüksek ve  ilçe koordinatörü Mahmut Yusuf’un da katıldığı Danışma Meclisine eski Belediye Başkanı Hüseyin Turan, eski İllçe Başkanlarından Rıfat Kutlu ve Mutlu Bozoğlu'da programda hazır bulundu.

PAMUK, "SİLİVRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN ÇOK ÖNEMLİ İCRAATLAR YAPILMIŞTIR" 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Ekrem Pamuk, gerçekleştirilen danışma meclisinde konuştu. Başkan Pamuk, merkezi hükümetin Silivri'de yaptığı yatırımlara dikkat çekerek, 'Silivrimize yapılan yatırımlar hepimizin malumu, Silivrimizin çehresini değiştiren ve geleceğimiz için çok önemli icraatlar yapılmıştır. Bu yatırımların eksilmemesi ve devam etmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Pamuk konuşmasında şu ifadelere yer  verdi; 

Sayın İl Başkan Yardımcılarımız, Sayın Milletvekilimiz, Sayın Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sayın Belediye Meclis Üyelerimiz, Değerli Mahalle Başkanlarımız, Geçmiş dönem ilçe başkanlarımız, Geçmiş dönem belediye başkanımız ve Davamızın geçmişten bugüne değin hizmetkarı olmaktan vazgeçmeyen neferleri, Yerel Yönetim Gündemli Danışma Meclisi’mize hepiniz hoşgeldiniz…

Bugün tekrardan bir araya gelmemizin öncelikli sebebi, önümüzdeki günlerde uğruna yeniden var gücümüzle sahada olacağımız, çalmadık kapı, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağımız Yerel Seçim süreci hakkında sizlerin değerli fikirlerini almak ve izleyeceğimiz stratejilerin genel çerçevesi hakkında hasbihal etmek. Fakat bundan önce, geçtiğimiz günlerde neler yaptığımızla alakalı kısa bir sunum yapmak istiyorum.
Malumunuz olduğu üzere, 21 Mart 2022 tarihi itibariyle tarafımıza tevdi edilen İlçe Başkanlığı görevi, en büyük ve değerli uğraşılardan biri olan Genel Seçim süreci ile başladı. Sürecin ilk anından son anına kadar başarılı olacağımıza ve Reis’imizi yine ve yeniden Cumhur’un Reisi yapacağımıza inancımız tam olsa da, günlerimizi sahada geçirmekten geri durmadık. “Türkiye Yüzyılı”nın başlangıç tarihinde, dümenin başında Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oturması için sarf ettiğimiz, sarf ettiğiniz emekler, her anlamıyla takdire şayan idi. 2002 yılı ile resmî olarak başlayan, fakat fikrî başlangıcı  yıllar öncesine ötelenebilecek olan davamızın, an itibariyle sahip olduğu “Yerli ve Milli” kazanımlarının sıralanamayacak kadar çoğalmış olması, bugün en büyük iftihar kaynaklarımızdan biri olarak karşımızda durmakta. Söz konusu kazanımların her birinde, her birimizin katkısı çok büyük, zira bu davaya ilk günden beri katkıyı kimimiz cephede gövdesini ortaya koyarak, kimimiz ticarethanelerde emek vererek, kimimiz sahada ter dökerek, kimimiz dualarından eksik etmeyerek sağladı. Bu sebeple tekrardan ahirete irtihal etmiş şehit ve gazilerimize, bugün bu salonda olamayan dava büyüklerimize rahmet diliyor, hayatta olup mücadeleye devam eden tüm dava arkadaşlarımıza da şükranlarımızı iletmeyi bir borç biliyorum…

Silivrimize yapılan yatırımlar hepimizin malumu, silivrimizin çehresini değiştiren ve geleceğimiz için çok önemli icraatlar yapılmıştır. Bu yatırımların eksilmemesi ve devam etmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.Seçim süreci sonrasında yaz dönemi olması hasabiyle yöre derneklerimizin, stk larımızın piknik organizasyonlarına azami şekilde katılım sağladık, silivrili hemşehrilemizin nişan ve düğün merasimlerine katılarak sevinçlerine ortak olmaya çalıştık. Sadece seçim döneminde değil seçim sonrasında’da Milletvekillerimiz, Ana kadememiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, Mahalle Yönetimlerimiz, meclis üyelerimiz ile sahada olmayı vatandaşlarımızla partimizin ilişkisini her daim sıcak tutmayı kendimize şiar edindik.
 

“ZAFERE KOŞMAYA VARIZ REİS”

“Bu şehr-i Sitanbul ki bi-misl ü behadir Bir sengine yek-pare Acem mülkü fedadır.” diyor Nedim. Ne yazık ki geçtiğimiz 4,5 yıl haksız çıkardılar Nedim’i. 2700 yıldır köklerini salan bu şehir, işbilmezlikle, “tatile denk gelen” afetlerle yönetiliyor. Ama şükür ki buna dur demenin vaktine çok az kaldı. Sabırsızlıkla bekliyoruz 31 Mart’ı. Ve eminiz ki İstanbul 1 Nisan’a “Yüzyıl”ımıza yaraşır şekilde uyanacak, Güneş son 5 yıldır hiç parlamadığı gibi parlayacak, Boğaz son 5 yıldır aktığından daha coşkulu akacak, kuşlar zafer şarkılarını şakıyacak Allah’ın izniyle… Pek tabii ki bu süreç her birimizin, bugüne değin verdiği emekler gibi yeni emeklerin sarfedilmesiyle, yeni bedellerin ödenmesiyle mümkün olacak. Dolayısıyla Ana Kadememizden, Kadın Kollarımızdan, Gençlik Kollarımızdan, Mahalle Yönetimlerimizden ve AK davamızın, davamız kadar AK neferlerinden istirhamım, önümüzdeki günler itibariyle desteklerini, çalışmalarını, fikirlerini ve dualarını bu hedeften eksik etmemeleri olacaktır… 
Geçtiğimiz günlerde Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Partimizin 22. Kuruluş Yıl Dönümü Programı’nda yaptığı çağrıya bugün buradan, hepimiz, var gücümüzle sesleniyoruz. “ Evet, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere yerel yönetim seçimlerinde zafere koşmaya varız Reis”, “Seninle yürünecek her yola, koşulacak her hedefe, varılacak her zafere, terimizin kanımızın son damlasına kadar varız’’ diyoruz. Danışma meclisimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN